ceturtdiena, 2020. gada 29. oktobris

Piektdien, 30. oktobrī


4. klase

  1. -

  2. Latviešu v.

  3. Teātra m.

  4. Matemātika

  5. Vizuālā m.

  6. Vizuālā m.

6. klase

1.Mājturība un tehnoloģijas

2. Mājturība un tehnoloģijas

3. Matemātika

4. -

5. Latviešu v.

6. Sports


Skolā nav:  N. Krempoha


Pirmdien, 2. novembrī


  1. klase

1.Matemātika

2. Latviešu v.

3. Sports

4. Dabaszinības

5 .Klases st.

  1. klase

1. Latviešu v.

2. Matemātika

3. Sociālās z.

4. Mājturība

5. Sports

  1. klase

1.Latviešu v.

2. Matemātika

3. Dabaszinības

4. Sports

5. Ētika

  1. klase

1.Sports

2. Matemātika

3. Datorika

4. Latviešu v.

5. Latviešu v.

  1. klase

1.Sociālās z.

2. Sociālās z.

3. Latviešu v.

4. Informātika

5. Angļu v.

  1. klase

1.Latviešu v.

2. Sports

3. Angļu v.

4. Matemātika

5. Informātika

6. Dabaszinības

7. Dabaszinības


otrdiena, 2020. gada 27. oktobris

Ceturtdien, 29. oktobrī

 


4. klase


  1. Karjeras st.(K.O.)

  2. Matemātika (I.I.)

  3. Sociālā ped. n.(K.O.)

  4. Sports

  5. Angļu v.

5. klase


  1. Sports

  2. Latviešu v.

  3. Klases st.

  4. Vizuālā m.

  5. Karjeras st.(K.O.)

6. klase


  1. Literatūra

  2. Angļu v.

  3. Vizuālā m.

  4. -

  5. Klases st.


Skolā nav: K. Siliņa - Ivancova, I. Eidaka, A. Valtenberga


Trešdien, 28. oktobrī

 


3. klase


  1. Matemātika

  2. Latviešu v.

  3. Sports

  4. Angļu v.

  5. Dabaszinības

4. klase


  1. Sports

  2. Matemātika

  3. Dabaszinības

  4. Latviešu v.

  5. -

6. klase


  1. Latviešu v.

  2. Sports

  3. Angļu v.

  4. -

  5. Matemātika


Skolā nav: I.Eidaka


pirmdiena, 2020. gada 26. oktobris

Otrdien, 27. oktobrī


3. klase


  1. Latviešu v.

  2. Matemātika

  3. Angļu v.

  4. Karjeras st.

  5. Latviešu v.

4. klase


  1. Matemātika

  2. Angļu v.

  3. Projekts (Veselība)

  4. Projekts (Veselība)

  5. Latviešu v.

6. klase


  1. Latviešu v.

  2. Matemātika

  3. Mūzika

  4. Latviešu v.



Skolā nav: I. Eidaka, N. Krempoha


svētdiena, 2020. gada 25. oktobris

Pirmdien, 26. oktobrī


5. klase

  1. Angļu v.

  2. Karjeras st.

  3. Latviešu v.

  4. Informātika


Skolā nav: Irisa Eidaka


ceturtdiena, 2020. gada 15. oktobris

Piektdien, 16. oktobrī


4. klase

1.-

5. klase

4. -

5. -

6. klase

4. -

7. klase

3. -

8. klase

4. -

9. klase

2. -


Skolā nav N. Krempoha, V. Gedroviča


Rudens brīvdienas no 19. oktobra līdz 23. oktobrim.

7., 8., 9. klasei pēc brīvdienām mācības notiks attālināti.


otrdiena, 2020. gada 13. oktobris

Ceturtdien, 15. oktobrī


4. klase


3. - (Matemātikas pulciņš)

9. klase


1.Mūzika

2. Latviešu v.

3. Angļu v.

4. Vizuālā m.

5. Fizika

6. Matemātika

7. Latviešu v.


7. un 8. klase (pēc 2. stundas) - mācību ekskursija (K. Ostrovska, I. Eidaka)





pirmdiena, 2020. gada 12. oktobris

Otrdien, 13. oktobrī


4. klase


1.Latviešu v.

2. Angļu v.

3. Dabaszinības

4. Klases stunda

5. (Matemātikas pulciņš)

5. klase


3. -

6. klase


4. -

6. -

7. klase


4. -

8. klase


1. Angļu v.

2. -

3. Klases st.

4. Literatūra

5. Matemātika (p. d.)

6. Latviešu v.

          9. klase


-


Skolā nav: Kristīne Siliņa - Ivancova, Natālija Krempoha


trešdiena, 2020. gada 7. oktobris

Piektdien, 9. oktobrī

 


4. klase

1. -

6.  klase

4. -

7.  klase

3. -

8. klase

5. -

9.  klase

2. -



Skolā nav: Natālija Krempoha


Ceturtdien, 8. oktobrī

 


5. klase

3. -

6. klase

6. -

8. klase

5. -

9. klase

4. -


Skolā nav: Dita Veģe




pirmdiena, 2020. gada 5. oktobris

Trešdien, 7. oktobrī

 


5. klase

2. -

6. klase

6. -

7. klase

4. Sports

7. -

8. klase

3. -

9. klase

  1. -



Skolā nav: Inga Liepa



Otrdien, 6. oktobrī

 


5. klase

4. -

8. klase

  1. Klases stunda


Skolā nav: Inga Liepa


svētdiena, 2020. gada 4. oktobris

Pirmdien, 5. oktobrī

 


5. klase


5. -

6. klase


3. -


7. klase


1. -

8.klase


7. -

9. klase


4. -


Skolā nav: Inga Liepa